Breaking News
Home / Aktualności / Everton odpada z Ligi Europy. Koszmarna kontuzja Martiny

Everton odpada z Ligi Europy. Koszmarna kontuzja Martiny

Olympique Lyon bardzo pewnie rozprawił się z Evertonem aż 3-0. Chociaż pierwsza połowa była w miarę wyrównana i dała nadzieję The Toffees na utrzymanie się w rozgrywkach, drużyna z Francji w drugiej połowie wrzuciła wyższy bieg. Co więcej, pierwsza połowa zakończyła się dla Evertonu koszmarnie bardzo poważną kontuzją Coco Martiny.

Zawodnik z Curacao upadł na plecy i choć początkowo nie wydawało się to groźne, szybko okazało się, że sytuacja jest bardzo zła. Zawodnik nie poruszał kończynami i leżał bez ruchu na murawie. Do akcji szybko ruszyli lekarze. Przerwa w grze trwała prawie 10 minut, ostatecznie, Martina został zwieziony z boiska. Pocieszeniem jest, że mógł poruszać kończynami. Wciąż nie wiemy jednak jak poważny jest uraz lewego obrońcy oraz kiedy będzie mógł wrócić do gry.

W drugiej połowie bramki dla Lyonu zdobyli Traore, Aouar oraz Depay. Everton ostatnie dziesięć minut grał w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla Schneiderlina. The Toffees mają po czterech spotkaniach zaledwie jedno oczko i do prowadzących w grupie E Atalanty i Olympiquu Lyon tracą siedem punktów. To oznacza, że definitywnie pożegnali się z szansami na awans do fazy pucharowej Ligi Europy.

About admin

Check Also

Kluby Premier League na dobrej drodze do awansu

Po trzech kolejkach spotkań, drużyny Premier League są w bardzo dobrej sytuacji i pewnym krokiem …