Home / Premier League / Gareth Bale mówi stanowcze „nie” dla United

Gareth Bale mówi stanowcze „nie” dla United

W ostatnim czasie spore zamieszanie wywołał Jose Mourinho, który przed meczem o Superpuchar Europy powiedział, że jeżeli Bale nie pojawi się w podstawowym składzie Realu, to będzie to znak dla United, żeby kupić Walijczyka. The Special One  nie miał okazji trenować Bale, ponieważ odszedł przed zakończeniem sezonu 2012/2013. Walijczyk dołączył natomiast do Królewskich kilka miesięcy później w letnim okienku transferowym.

Nie mniej jednak, Mourinho bardzo komplementował zawodnika i twierdził, że będzie on idealnym wzmocnieniem dla Manchesteru United. Zidane postanowił jednak nie wdawać się w żadne dyskusje z Mourinho. Krótko uciął temat, że Bale pozostanie piłkarzem Królewskich. „Książe Walii” pojawił się na boisku od pierwszej minuty. To jednak nie osłabiło zapędów Manchesteru United, które zaczęło podobno szykować ofertę za 28-letniego skrzydłowego.

Gareth Bale szybko odniósł się do słów The Special One i stwierdził, że to Real jest jego jedynym klubem, że chce tu zostać i zdobywać z Królewskimi kolejne trofea. Transfer Walijczyka wykluczył również prezes Realu, Florentino Perez.

Sam Mourinho musiał obejść się smakiem, nie pomogą tu żadne pieniądze. Sam Portugalczyk przyznał, że skoro Bale chce grać dla Realu, a klub nie chce pozbywać się swojego zawodnika, to sprawa jest zakończona i żadne oficjalne oferty nie zostaną wysłane przez Manchester United. No cóż… Chyba nikt nie przypuszczał, że Bale mógłby w tym okienku transferowym odejść  z Madrytu. Sam Mourinho chyba sam w to nie wierzył, ale The Special One lubi czasem trochę zamieszać.

About admin

Check Also

Co za spotkanie na Anfield! Manchester City z pierwszą porażką w sezonie

Manchester City po 22 kolejkach Premier League mogli być niemal pewni mistrzostwa Anglii. Jak jednak …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *