Gra bez podatku z Betfan


Chciałbyś obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku? Z Betfan to możliwe. Zainteresowany? Zapraszamy do krótkiej lektury!

Betfan to nowy bukmacher internetowy, który działa na rynku od kwietnia 2019 roku. Betfan to legalny polski bukmacher, co oznacza, że działa zgodna z prawem i możemy grać na jego stronie. Betfan.pl dla swoich graczy przygotował wiele ciekawych propozycji, liczne zakłady oraz możliwość gry bez podatku. Tak, tak, dobrze czytasz, ten bukmacher jako jedyny w naszym kraju daje możliwość gry bez podatku. Co więcej, to on sam go pokrywa.

Gra bez podatku – jak grać?

Gra bez podatku jest prosta, nie stawia żadnych skomplikowanych warunków, które trzeba spełnić. Jak więc grać? Tworzymy swój kupon z dowolnymi wydarzeniami. Gdy na kuponie pojawią się minimum dwa wydarzenia z kursem łącznym co najmniej 2, to bukmacher zamieni współczynnik na 1, a wygrana zostanie powiększona o 14%. To jednak nie wszystko, ponieważ wygrana może się zwiększyć także o 20% i aby tak się stało, na kuponie z 4 zdarzeniami łączny kurs musi wynieść 4.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *