Home / Piłkarze / Grzegorz Krychowiak od razu zadebiutuje w Premier League?

Grzegorz Krychowiak od razu zadebiutuje w Premier League?

Choć wszyscy rozwodzili się nad czasem, którego będzie potrzebował polski pomocnik na odbudowanie dobrej dyspozycji, wszystko wskazuje na to, że Krychowiak może wystąpić już w najbliższym starciu West Bromwich Albion, które zmierzy się w sobotnie popołudnie z Brighton. Przekonane są o tym brytyjskie media, z co więcej, wiele faktów wskazuje na to, że scenariusz ten wydaje się wysoce prawdopodobny.

Otóż już od tygodnia, Grzegorz Krychowiak ciężko trenował podczas gdy część zawodników opuściła klub i udała się na zgrupowanie swoich reprezentacji, które rozgrywały mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata. W tym czasie, zawodnik miał udowodnić trenerowi West Bromu, Tony’emu Pulisowi, że znajduje się w optymalnej dyspozycji, a plotki o jego niewystarczającej dyspozycji fizycznej są wyssane z palca.

Co więcej, Pulis jest miłośnikiem talentu Krychowiaka i chciał sprowadzić polskiego defensora już dwa lata temu, jednakże West Bromwich nie miał wystarczających funduszy, które mogłyby przekonać Seville. Krychowiak został ciepło przywitany przez kibiców swojego nowego klubu i jest tam zawodnikiem bardzo cenionym. Wszyscy wypowiadają się o tym wypożyczeniu w samych superlatywach i rozpatrują je jako jeden z najlepszych transferów West Bromu w historii.

Dodatkowo, Pulis od początku sezonu nie może znaleźć odpowiedniej recepty na złożeniu optymalnego tercetu środkowych pomocników w swoim ustawieniu 1-4-5-1. Na tej pozycji w West Bromwich występują: Gareth Barry, Claudio Yacob, , James Morisson oraz Sam Field. Choć są to solidni zawodnicy, żaden z nich nie jest tak dobry jak Krychowiak w optymalnej dyspozycji. Wszystko wskazuje więc na to, że już w sobotę, Grzegorz Krychowiak zadebiutuje w Premier League.

About admin

Check Also

Trzy zespoły Premier League pewne awansu do fazy pucharowej LM

Manchester United, Manchester City oraz Tottenham Hotspur to zespoły, które zagwarantowały sobie awans do fazy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *