Grzegorz Krychowiak od razu zadebiutuje w Premier League?

Choć wszyscy rozwodzili się nad czasem, którego będzie potrzebował polski pomocnik na odbudowanie dobrej dyspozycji, wszystko wskazuje na to, że Krychowiak może wystąpić już w najbliższym starciu West Bromwich Albion, które zmierzy się w sobotnie popołudnie z Brighton. Przekonane są o tym brytyjskie media, z co więcej, wiele faktów wskazuje na to, że scenariusz ten wydaje się wysoce prawdopodobny.

Otóż już od tygodnia, Grzegorz Krychowiak ciężko trenował podczas gdy część zawodników opuściła klub i udała się na zgrupowanie swoich reprezentacji, które rozgrywały mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata. W tym czasie, zawodnik miał udowodnić trenerowi West Bromu, Tony’emu Pulisowi, że znajduje się w optymalnej dyspozycji, a plotki o jego niewystarczającej dyspozycji fizycznej są wyssane z palca.

Co więcej, Pulis jest miłośnikiem talentu Krychowiaka i chciał sprowadzić polskiego defensora już dwa lata temu, jednakże West Bromwich nie miał wystarczających funduszy, które mogłyby przekonać Seville. Krychowiak został ciepło przywitany przez kibiców swojego nowego klubu i jest tam zawodnikiem bardzo cenionym. Wszyscy wypowiadają się o tym wypożyczeniu w samych superlatywach i rozpatrują je jako jeden z najlepszych transferów West Bromu w historii.

Dodatkowo, Pulis od początku sezonu nie może znaleźć odpowiedniej recepty na złożeniu optymalnego tercetu środkowych pomocników w swoim ustawieniu 1-4-5-1. Na tej pozycji w West Bromwich występują: Gareth Barry, Claudio Yacob, , James Morisson oraz Sam Field. Choć są to solidni zawodnicy, żaden z nich nie jest tak dobry jak Krychowiak w optymalnej dyspozycji. Wszystko wskazuje więc na to, że już w sobotę, Grzegorz Krychowiak zadebiutuje w Premier League.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *