Jak zdobyć najtańszy kredyt gotówkowy?

Z pewnością wielu z Was zastanawia się, jak pozyskać najtańszy kredyt gotówkowy w 2019 roku? Sytuacja nie jest wcale trudno, jednakże warto będzie jej się przyjrzeć i poświęcić trochę czasu.

Kredyty w 2019 roku jak ocenił nawet w ostatnim wywiadzie dla TVN24 były Minister Finansów Belka nie zmienią się drastycznie, skutkiem czego możemy liczyć na spokojny rok, który pozwoli nam zawiązać korzystne umowy. Sytuacja jednak ma się inaczej do różnych wariantów kredytowych, albowiem najłatwiej będzie nam związać korzystny kredyt gotówkowy w formie otwartego kredytu bez przeznaczenia, natomiast inaczej w wypadku kredytu dla nieruchomości.

Czym są podyktowane takie różnice?

Najłatwiej rzecz ujmując atrakcyjnością oferty banków. Jeśli chodzi o kredyty proste, kierowane „na dowolny cel” praktycznie w większości banków taki kredyt zostanie nam przyznany.

Jeśli chodzi natomiast o kredyt na nieruchomość, tutaj sytuacja będzie skomplikowana, albowiem banki atrakcyjniejsze mogą odrzucać nasze wnioski nawet w momencie, kiedy jakiś szczegół będzie wiązać się na naszą niekorzyść.

W takim momencie staniemy więc przed dylematem, czy wybierać w 2019 roku kredyt gorszy warunkami, czy też czekać. Nie wiemy jednak co przyniesie rok 2020, który może nieść za sobą duże zmiany w sektorze bankowości i nakładać o wiele większe koszty i prowizje w stosunku do tych, jakie znamy dziś.

Warto pilnować sytuację i mieć rękę na pulsie

Jeśli poważnie myślimy o dużym kredycie, warto odwiedzać serwisy branżowe, które opisują aktualną sytuację na rynku i często piszą o zmianach, które w nim zachodzą. Najlepszym serwisem w tej kategorii jest ten: LINK który uchodzi za bardzo ważny serwis w kwestii rynku bankowości i kredytów.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *