Już niebawem koniec sagi związanej z Coutinho

Jutro ostatni dzień okienka transferowego w Anglii. To ostatni termin, w którym Barcelona będzie mogła złożyć ostatnią, czwartą ofertę za Philippa Coutinho z Liverpoolu. Jednakże czy do tego dojdzie? Ostatnio piłkarzem dumy Katalonii został Ousmane Dembele, mówi się jednak, że Barcelona zrobi wszystko by pozyskać także gwiazdę The Reds.

Wydaje się jednak bardzo mało prawdopodobne aby klub z Katalonii zdołał namówić Liverpool na sprzedaż Brazylijczyka. Trzy poprzednie oferty zostały odrzucone, a zarówno działacze jak i trener Jurgen Klopp stanowczo powtarzają, że Coutinho w tym sezonie nie jest na sprzedaż. Media hiszpańskie i brytyjskie donoszą, że kluby jednak osiągnęły porozumienie, a transfer ma zostać jutro sfinalizowany. Jednakże, dokładnie to samo mówili podczas trzeciej próby Barcelony, a jak się okazało, Liverpool wcale nie miał zamiaru oddawać Coutinho.

Pieniądze na stole bardzo duże, ponieważ Blaugrana chce zapłacić kwotę nawet 160 mln euro. Coutinho stałby się wtedy drugim najdroższym piłkarzem w historii za Neymarem. Wszystko wskazuje jednak na to, że Barcelona albo w ogóle nie złoży czwartej oferty i zadowoli się Dembele, albo ich propozycja po raz ostatni zostanie odrzucona.

Liverpool to klub z ambicjami, który stawia bardzo wysokie cele na ten sezon. Sprzedaż Brazylijczyka w ostatnim dniu okienka transferowego byłaby posunięciem niezrozumiałym, żeby nie powiedzieć głupim. Ponieważ takiego zawodnika jakim jest Philippe Coutinho w Liverpoolu nie da się zastąpić w ciągu kilku godzin. W roku 2014 Barcelonie udało się „ukraść” z The Reds Suareza. Dziś, wszystko wskazuje na to, że kolejnej gwiazdy Liverpool nie odda.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *