Klęska Chelsea Londyn w Rzymie. To był nokaut.

W Londynie mieliśmy okazję oglądać rewelacyjne i porywające spotkanie, w którym góra ostatecznie byli mimo wszystko goście, którzy wywalczyli remis 3-3 i Stamford Bridge opuszczali z jednym punktem, co z całą pewnością było dla nich wynikiem satysfakcjonującym. Równie dobrego widowiska oczekiwaliśmy w Rzymie. Niestety, ten mecz był bardziej jednostronny.

Patrząc na statystyki gry, takie jak posiadanie piłki, ilość okazji, po raz kolejny Chelsea z Romą stoczyły wyrównane starcie. Jednak sam obraz gry, a przede wszystkim wynik meczu, jasno pokazuje, kto tak naprawdę zagrał pierwsze skrzypce w stolicy Italii. Roma wygrała aż 3-0, a dwie bramki zdobył bohater tego spotkania, El Shaarawy. Wynik meczu ustalił natomiast Perotti.

Mimo porażki, Chelsea może czuć się komfortowo, ponieważ Karabach Agdam ponownie zadziwił cały świat i w rewanżu na Vicente Calderon wywalczył jeden punkt w starciu z Atletico. To oznacza, że zwycięstwo The Blues w Azerbejdżanie da im pewny awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Liderem grupy C z dorobkiem ośmiu punktów jest AS Roma.

 

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *