Home / Premier League / Klęska Chelsea Londyn w Rzymie. To był nokaut.

Klęska Chelsea Londyn w Rzymie. To był nokaut.

W Londynie mieliśmy okazję oglądać rewelacyjne i porywające spotkanie, w którym góra ostatecznie byli mimo wszystko goście, którzy wywalczyli remis 3-3 i Stamford Bridge opuszczali z jednym punktem, co z całą pewnością było dla nich wynikiem satysfakcjonującym. Równie dobrego widowiska oczekiwaliśmy w Rzymie. Niestety, ten mecz był bardziej jednostronny.

Patrząc na statystyki gry, takie jak posiadanie piłki, ilość okazji, po raz kolejny Chelsea z Romą stoczyły wyrównane starcie. Jednak sam obraz gry, a przede wszystkim wynik meczu, jasno pokazuje, kto tak naprawdę zagrał pierwsze skrzypce w stolicy Italii. Roma wygrała aż 3-0, a dwie bramki zdobył bohater tego spotkania, El Shaarawy. Wynik meczu ustalił natomiast Perotti.

Mimo porażki, Chelsea może czuć się komfortowo, ponieważ Karabach Agdam ponownie zadziwił cały świat i w rewanżu na Vicente Calderon wywalczył jeden punkt w starciu z Atletico. To oznacza, że zwycięstwo The Blues w Azerbejdżanie da im pewny awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Liderem grupy C z dorobkiem ośmiu punktów jest AS Roma.

 

About admin

Check Also

Trzy zespoły Premier League pewne awansu do fazy pucharowej LM

Manchester United, Manchester City oraz Tottenham Hotspur to zespoły, które zagwarantowały sobie awans do fazy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *