Mourinho puściły nerwy podczas wywiadu

Jose Mourinho jest zdecydowanie znany z kontrowersyjnych wypowiedzi w wywiadach, a także konferencjach prasowych. Portugalczyk dał kolejny raz wyraz swojego niezadowolenia, tym razem kierunkując złość po przegranym meczu z Brighton (2:3).

Portugalczyk w swoim stylu postanowił tym razem odpowiedzieć dziennikarce telewizji BeIN, która zapytała go o opinię odnośnie chemii między jego zawodnikami: “Musisz być fantastyczna w swojej pracy, aby oglądając mecz z trybun, móc mówić o chemii między piłkarzami”.

Warto nadmienić iż Jose Mourinho aktualnie jest na ostrzu krytyki nie tylko mediów, lecz także i fanów Manchesteru United. Według wielu źródeł Portugalczyk nie panuje nad szatnią i nie posiada dobrych stosunków z władzami Manchesteru United.

Czy to zwiastuje koniec jego przygody w United? W ostatnim wywiadzie właściciele klubu zdementowali zainteresowanie innym trenerem. Według mediów Zinedine Zidane byłby skłonny objąć Manchester United, natomiast te plotki zostały odrzucone przez samych włodarzy klubu z Old Trafford.

Więcej na temat Premier League znajdziesz na betonline.net.pl – serwis z analizami piłkarskimi i darmowymi typami dla Ciebie!

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *