Trudna sytuacja Kamila Grosickiego

Nasz skrzydłowy długo musiał czekać na swoją szansę gry w Premier League. Wiele wskazywało na to, że Grosik przejdzie do Anglii już po Euro 2016. Wtedy jednak organizacyjną klapą popisali się włodarze Rennes, a nasz zawodnik zdołowany opuścił Anglię mając pretensję do swojego klubu. Pół roku później marzenie się spełniło.

„Turbogrosik” trafił do Hull City, trener Leonid Słucki wierzył, że skrzydłowy pomoże Tygrysom utrzymać się w lidze. Nasz zawodnik notował asysty, jednak jego dobra gra nie odmieniła sytuacji w tabeli i Hull City spadło do Championship. Klub opuścili czołowi piłkarze, którzy wciąż chcieli grać w najwyższej klasie rozgrywkowej. Andrew Robertson odszedł do Liverpoolu, a Harry Maguire do Leicester City.

W ich ślady chciał pójść także Kamil Grosicki. Mówiło się o jego ewentualnym transferze do Watford. Wszystko wskazuje na to, że nasz zawodnik nie otrzyma zielonego światła od klubu. Leonid Słucki stwierdził, że Hull zamyka supermarket i nie zamierza sprzedawać kolejnych piłkarzy. Co więcej, trener bardzo chwali Grosika i widzi w nim wiodącą postać, która ponownie wyciągnie Hull City do Premier League.

Sam Grosicki gra bardzo dobrze. W pierwszych dwóch kolejkach Championship strzelił bramkę i zanotował asystę. Nic więc dziwnego, że Słucki nie zamierza wypuszczać zawodnika, który daje konkretne wyniki. Wiele wskazuje więc na to, że Grosicki będzie musiał dać z siebie 100% by wraz Hull ponownie wrócić do wymarzonej Premier League.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *