Home / Premier League / Wszyscy debatują nad dziwną strategią Tottenhamu

Wszyscy debatują nad dziwną strategią Tottenhamu

W Anglii jak zwykle w trakcie okienka transferowego dzieje się naprawdę dużo. Co rusz wypływają kolejne informacje na temat zaskakujących transferów za kilkadziesiąt milionów funtów. W tym całym zgiełku, na mapie Anglii znajdziemy jednak bardzo spokojnie miejsce, którym jest północny Londyn, siedziba Tottenhamu Hotspur.

Wszyscy w Anglii zadają sobie pytanie, co tak naprawdę chodzi po głowie działaczom The Spurs? Ani jednego transferu, a mamy już sierpień. Jednocześnie mówimy o aktualnym wicemistrzu Anglii. O drużynie, która od kilku sezonów pokazuje, że jest w stanie walczyć o tytuł z największymi potęgami w Premier League. Jednakże… transferów brak.

Kibice są bardzo zaniepokojeni i oczekują od klubu jakichś decyzji. Niektórzy piłkarze nie ukrywają, że bez kilku nowych zawodników grających na wysokim poziomie, Tottenham nie będzie w stanie walczyć o mistrzostwo. Sam trener Pochettino uspokaja, mówiąc, że transfery niebawem będą, lecz dodaje: „Nie jesteśmy w stanie rywalizować o piłkarzy z United i City”. No cóż, z tym akurat trudno się nie zgodzić, porównując budżet The Spurs, Czerwonych Diabłów i Citizens.

Jednakże, w ostatnich dwóch sezonach nie przeszkadziło to Tottenhamowi w zajęciu wyższej pozycji w tabeli pod koniec sezonu. Tottenham słynie z doskonałej szkółki piłkarskiej, a także mądrych decyzji transferowych, które pozwalają za niewielkie pieniądze sprowadzić naprawdę dobrych graczy. Czekamy zatem na dalsze posunięcia klubu z Londynu.

The Spurs zmotywować na swój sposób próbuje Antonio Conte, który ostatnio wbił szpilkę lokalnemu rywalowi, twierdząc, że kompletnie nie rozumie decyzji Tottenhamu o barku transferów i jest to zwyczajny brak ambicji dla klubu, który odnotował tak dobre wyniki w poprzednich sezonach. Jak myślicie, czy The Spurs zaskoczy nas jeszcze w tym okienku transferowym?

About admin

Check Also

Trzy zespoły Premier League pewne awansu do fazy pucharowej LM

Manchester United, Manchester City oraz Tottenham Hotspur to zespoły, które zagwarantowały sobie awans do fazy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *