Home / Premier League / Wszyscy debatują nad dziwną strategią Tottenhamu

Wszyscy debatują nad dziwną strategią Tottenhamu

W Anglii jak zwykle w trakcie okienka transferowego dzieje się naprawdę dużo. Co rusz wypływają kolejne informacje na temat zaskakujących transferów za kilkadziesiąt milionów funtów. W tym całym zgiełku, na mapie Anglii znajdziemy jednak bardzo spokojnie miejsce, którym jest północny Londyn, siedziba Tottenhamu Hotspur.

Wszyscy w Anglii zadają sobie pytanie, co tak naprawdę chodzi po głowie działaczom The Spurs? Ani jednego transferu, a mamy już sierpień. Jednocześnie mówimy o aktualnym wicemistrzu Anglii. O drużynie, która od kilku sezonów pokazuje, że jest w stanie walczyć o tytuł z największymi potęgami w Premier League. Jednakże… transferów brak.

Kibice są bardzo zaniepokojeni i oczekują od klubu jakichś decyzji. Niektórzy piłkarze nie ukrywają, że bez kilku nowych zawodników grających na wysokim poziomie, Tottenham nie będzie w stanie walczyć o mistrzostwo. Sam trener Pochettino uspokaja, mówiąc, że transfery niebawem będą, lecz dodaje: „Nie jesteśmy w stanie rywalizować o piłkarzy z United i City”. No cóż, z tym akurat trudno się nie zgodzić, porównując budżet The Spurs, Czerwonych Diabłów i Citizens.

Jednakże, w ostatnich dwóch sezonach nie przeszkadziło to Tottenhamowi w zajęciu wyższej pozycji w tabeli pod koniec sezonu. Tottenham słynie z doskonałej szkółki piłkarskiej, a także mądrych decyzji transferowych, które pozwalają za niewielkie pieniądze sprowadzić naprawdę dobrych graczy. Czekamy zatem na dalsze posunięcia klubu z Londynu.

The Spurs zmotywować na swój sposób próbuje Antonio Conte, który ostatnio wbił szpilkę lokalnemu rywalowi, twierdząc, że kompletnie nie rozumie decyzji Tottenhamu o barku transferów i jest to zwyczajny brak ambicji dla klubu, który odnotował tak dobre wyniki w poprzednich sezonach. Jak myślicie, czy The Spurs zaskoczy nas jeszcze w tym okienku transferowym?

About admin

Check Also

Co za spotkanie na Anfield! Manchester City z pierwszą porażką w sezonie

Manchester City po 22 kolejkach Premier League mogli być niemal pewni mistrzostwa Anglii. Jak jednak …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *