Home / Premier League / Zapowiedź trzeciej kolejki Premier League

Zapowiedź trzeciej kolejki Premier League

Jak co tydzień, zapowiadamy co ciekawego wydarzy się boiskach Premier League w nadchodzącej kolejce. W ten weekend czeka nas wiele emocji i świetnych spotkań, w których na pewno nie zabraknie bramek.

Manchester United – Leicester ukoronowaniem soboty

Trzecia kolejka rozpocznie się od spotkania Bournemouth z Manchesterem City o 13. O 16 na boisku zameldują się Crystal Palace ze Swansea, Huddersfield z Southampton, Newcastle z West Hamem oraz Watford z Brighton. Szczególnie ciekawi jesteśmy kolejnego spotkania genialnego Huddersfield, które powróciło do Premier League w wielkim stylu zaczynając od dwóch zwycięstw.

Ukoronowaniem dnia będzie jednak spotkanie Manchesteru United z Leicester City, które rozpocznie się o godzinie 18:30. Podopieczni Jose Mourinho zaczęli sezon od dwóch zwycięstw 4-0 nad West Hamem i Swansea. Przed Lisami niezwykle wymagające wyzwanie. Nawet jeden punkt wywieziony z Manchesteru będzie dużym sukcesem.

Liverpool z Arsenalem w niedzielę

W niedziele dwa pierwsze spotkania rozpoczną się o 14:30. Chelsea zmierzy się z Evertonem, natomiast West Bromwich ze Stoke. O 17 natomiast wielki klasyk, który wydaje się najbardziej emocjonującym starciem tej kolejki. Liverpool na Anfield Road podejmie Arsenal Londyn. W tym samym czasie na Wembley, Tottenham zagra z Burnley.

Zapowiada się więc niezwykle emocjonujący weekend z angielską Premier League. Najbardziej interesująco zapowiadają  się oczywiście starcia United z Leicester, Liverpoolu z Arsenalem oraz Chelsea z Evertonem. A Wy? Na które spotkanie szczególnie ostrzycie sobie apetyt?

Spotkania w 3 kolejce Premier League 2017/18:

Sobota 26.08.2017:

13:30 Bournemouth – Manchester City

16:00 Crystal Palace – Swansea

16:00 Huddersfield – Southampton
16:00 Newcastle – West Ham

16:00 Watford – Brighton

18:30 Manchester United – Leicester

 

Niedziela 27.08.2017:

14:30 Chelsea – Everton

14:30 West Bromwich – Stoke

17:00 Liverpool – Arsenal

17:00 Tottenham – Burnley

About admin

Check Also

Co za spotkanie na Anfield! Manchester City z pierwszą porażką w sezonie

Manchester City po 22 kolejkach Premier League mogli być niemal pewni mistrzostwa Anglii. Jak jednak …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *